نظرسنجی ها نشان داد؛ میزان حمایت از بایدن در سراشیبی سقوط

به گزارش بازی های فکری، نظرسنجی نو در آمریکا نشان داد فقط 42 درصد از آمریکایی ها، عملکرد بایدن در سمت ریاست جمهوری را تأیید می کنند که نسبت به نظرسنجی مشابه قبلی، شاهد افت دوازده درصدی است.

نظرسنجی ها نشان داد؛ میزان حمایت از بایدن در سراشیبی سقوط

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، نظرسنجی مشترک سازمان رسانه ای ان پی آر و مؤسسه افکارسنجی ماریست نشان داد محبوبیت جو بایدن رئیس جمهور آمریکا به پایین ترین حد خود رسیده است.

طبق این نظرسنجی که روز چهارشنبه منتشر شد، فقط 42 درصد از آمریکایی ها، عملکرد بایدن در سمت ریاست جمهوری را تأیید می کنند، که پایین ترین رتبه ای است که بایدن در نظرسنجی ها مشابه از زمان تحلیف در ماه ژانویه دریافت کرده است.

به نوشته وبگاه هیل، جدیدترین آمار نظرسنجی ها در حالی منتشر شده که دولت بایدن تلاش می کند مسائل اقتصادی مانند تورم و افزایش قیمت ها را حل نماید.

گزارشی که اوایل ماه جاری (نوامبر) از طریق وزارت کار آمریکا منتشر شد، نشان داد که تورم به بالاترین حد در سی سال گذشته رسیده است و در دوره 12 ماهه منتهی به اکتبر، 6.2 درصد افزایش یافته است.

بر این اساس، در نظرسنجی مذکور، مهمترین مسائل اقتصادی از نظر شرکت کنندگان، تورم با 39 درصد، دستمزدها با 18درصد، کمبود نیروی کار با 11 درصد و قیمت گاز و بیکاری با 9 درصد رتبه بندی شدند.

به نوشته هیل، 52 درصد از آمریکایی ها از مدیریت اقتصادی بایدن ناراضی هستند و 42 درصد آن را تایید می کنند. این در حالی است که در ماه آوریل، او 54 درصد محبوبیت اقتصادی را داشت.

پیش از این نیز افکارسنجی مشترک شبکه سی بی اس نیوز و موسسه یوگاو نشان داد که 67 درصد آمریکایی ها از عملکرد و شیوه مدیریت جو بایدن رئیس جمهور این کشور درباره موضوعات مهم شامل تورم ناراضی اند. (جزئیات بیشتر)

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 14 دی 1400 بروزرسانی: 14 دی 1400 گردآورنده: mbgames.ir شناسه مطلب: 1237

به "نظرسنجی ها نشان داد؛ میزان حمایت از بایدن در سراشیبی سقوط" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نظرسنجی ها نشان داد؛ میزان حمایت از بایدن در سراشیبی سقوط"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید