نشست اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس با وزیر کار درباره حقوق کارگران

به گزارش بازی های فکری، عضو فراکسیون کارگری مجلس با اشاره به ملاقات فردا (سه شنبه) اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس با وزیر کار گفت: قرار است در این نشست درصد افزایش حقوق و دستمزد کارگران در سالجاری و مسائل معیشتی اقشار ضعیف آنالیز گردد.

نشست اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس با وزیر کار درباره حقوق کارگران

به گزارش گروه اجتماعی بازی های فکری، اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی قرار است در ملاقاتی با شریعتمداری وزیر کار افزایش حقوق و دستمزد کارگران در امسال و مسائل معیشتی اقشار ضعیف را آنالیز نمایند.

به همین دلیل، نادر قاضی پور عضو فراکسیون کارگری مجلس شورای اسلامی در گفتگویی گفت: طبق برنامه ریزی انجام شده قرار است عصر فردا (سه شنبه) اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس به ملاقات محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی رفته و مسائل معیشتی و مالی جامعه از جمله کارگران را آنالیز نمایند.

وی با بیان اینکه یکی از مهم ترین دستور کار های جلسه عصر فردا حقوق و دستمزد کارگران اضافه نمود: در این نشست نقدها موجود از میزان افزایش حقوق کارگران آنالیز خواهد شد.

عضو فراکسیون کارگری مجلس توضیح داد: آنالیز فعالیت های کسبه خرد و همچنین بازاریانی که بر اثر شرایط کرونایی پیش آمده دچار مسائل مالی شده اند از دیگر دستور کار های نشست مذکور است.

قاضی پور گفت: همچنین قرار است شریعتمداری توضیحاتی را در رابطه با کسانی که از دریافت یارانه معیشتی جا مانده اند و یارانه باید به آن ها پرداخت گردد و این که چه اقداماتی باید انجام گردد تا این یارانه به آن ها تعلق گیرد ارائه کند.

وی اظهار داشت: ارائه گزارش عملکرد وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از دیگر دستور کار های این نشست است.

منبع: فارس

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 17 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: mbgames.ir شناسه مطلب: 287

به "نشست اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس با وزیر کار درباره حقوق کارگران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نشست اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس با وزیر کار درباره حقوق کارگران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید