مسکو: فرانسه، بریتانیا و چین باید به فرایند کاهش زرادخانه هسته ای بپیوندند

به گزارش بازی های فکری، یک مقام روسی از فرانسه، بریتانیا و چین خواست تا به فرایند کاهش زرادخانه هسته ای در دنیا ملحق شوند.

مسکو: فرانسه، بریتانیا و چین باید به فرایند کاهش زرادخانه هسته ای بپیوندند

جهت دریافت خدمات اجرای گاردن روف با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. روف گاردن و بام سبز با بهترین قیمت و بهترین کیفیت را از ما بخواهید.

به گزارش گروه بین الملل بازی های فکری، ولادیمیر لئونتیف معاون بخش کنترل تسلیحات وزارت خارجه روسیه امروز چهارشنبه در مصاحبه با اسپوتنیک تاکید نمود: برای دستیابی به هرگونه پیشرفتی در زمینه کاهش زرادخانه هسته ای، فرانسه، بریتانیا و چین باید به فرایند کاهش زرادخانه اتمی ملحق شوند.

وی در ادامه توضیح داد: پیوستن فرانسه، بریتانیا و چین یک پیش شرط مهم برای دستیابی به پیشرفت در زمینه کاهش زرادخانه های اتمی در دنیا خواهد بود.

این مقام روسی گفت: فرانسه و بریتانیا قابلیت های جدی هسته ای در اختیار دارند که از دیدگاه خودشان قادر به ضربه زدن به هر دشمن احتمالی هستند.

وی اضافه کرد: برای دستیابی به پیشرفت قابل قبول در این جهت، باید فرایند کاهش زرادخانه های اتمی، چند جانبه باشد و همه کشورهایی که دارای قابلیت اتمی هستند، به این فرایند ملحق شوند.

پیش از این نیز میخاییل اولیانوف مدیر بخش کنترل تسلیحات در وزارت خارجه روسیه نیز گفته بود که مذاکرات مربوط به کاهش تسلیحات راهبردی باید شامل همه قدرت های هسته ای گردد.

لئونتیف در ادامه ضمن انتقاد از سیاست های آمریکا، تاکید نمود: روسیه برای برداشتن گامهای بیشتر در راستای کاهش زرادخانه اتمی آماده است ولی عواملی را در نظر خواهد گرفت که بر ثبات راهبردی اش تاثیر منفی می گذارد.

این مقام روسی گفت: استقرار سامانه های دفاع موشکی آمریکا و تهدید ناشی از سلاح های فراجوی ، عوامل مهمی است که روسیه در نظر خواهد گرفت.

وی گفت: روسیه بر این باور است که احتمال کاهش بیشتر زرادخانه اتمی به صورت دوجانبه با آمریکا، تقریبا از بین رفته است.

منبع: تسنیم
انتشار: 20 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: mbgames.ir شناسه مطلب: 110

به "مسکو: فرانسه، بریتانیا و چین باید به فرایند کاهش زرادخانه هسته ای بپیوندند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مسکو: فرانسه، بریتانیا و چین باید به فرایند کاهش زرادخانه هسته ای بپیوندند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید