فکری: پیروزی حق استقلال بود، توپ به وریا نمی رسید

به گزارش بازی های فکری، سرمربی استقلال گفت: می توانستیم اختلاف را بیش تر کنیم اما به هر حال مهدی قائدی نتوانست از این فرصت استفاده کند و در این شرایط باید تصمیم بهتری برای زدن ضربه پنالتی می گرفت.

فکری: پیروزی حق استقلال بود، توپ به وریا نمی رسید

به گزارش خبرنگاران، محمود فکری پس از پیروزی تیمش مقابل نساجی اظهار کرد: به هر دو تیم خسته نباشید می گویم. باوجود به این بارندگی بازی خیلی خوبی شد. تیم نساجی با برنامه ای که داشتند بازی بسته ای را ارائه دادند و در این بازی بسته دنبال یک امتیاز بودند و از طرف دیگر با ضد حمله به ما ضربه بزنند اما خداراشکر بچه های ما با حوصله و با آرامش بازی کردند.

او ادامه داد: بازیکنان در دقایقی از نیمه دوم داشتند عصبی می شدند اما خداراشکر خودشان را کنترل کردند. در مجموع حق مان پیروزی بود و با تک گلی که زدیم توانستیم سه امتیاز بازی را کسب کنیم. امیدوارم روندمان را به همین شکل حفظ کنیم و بتوانیم صدرنشینی مان را نگه داریم و رو به جلو برویم. ما هم پیش بینی کردیم نساجی از جلو فشار بیاورند و هم این که بازی بسته ای ارائه دهند و فضاها را بگیرند و دنبال ضدحمله باشند.

فکری با بیان این که در نیمه اول با سه دفاع آغاز کردیم، گفت: در نیمه دوم با همین سه دفاع بازی کردیم اما تاکتیک مان را تغییر دادیم و خوشبختانه به گل رسیدیم. موقعیت های زیادی هم نیمه دوم به وجود آوردیم و می توانستیم اختلاف را بیش تر کنیم اما به هر حال مهدی قائدی نتوانست از این فرصت استفاده کند و در این شرایط باید تصمیم بهتری برای زدن ضربه پنالتی می گرفت اما خداراشکر توانستیم سه امتیاز بازی را کسب و صندلی مان را حفظ کنیم.

او درباره ناراحتی وریا غفوری پس از تعویضش گفت: وریا پس از این که کارت زرد گرفت کمی عصبی شد و توپ کم به او می رسید. یک جا هم به من گفته بود به من توپ نمی رسد و سر همین موضوع عصبی شد و کارت گرفت. بعد از کارت به من اشاره نمود که تعویضش کنیم و بعد از تعویض مستقیم به رختکن رفت. ناراحتی وریا به این دلیل بود که توپ به او کم می رسید.

سرمربی درباره داوری بازی گفت: قضاوت داور در مجموع خوب بود و جا دارد از تیم تشکر کنم و به آن ها خسته نباشید بگویم. امروز مشکل خاصی نداشتند و خیلی خوب بازی را کنترل کردند و سوت زدند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 18 اسفند 1399 بروزرسانی: 18 اسفند 1399 گردآورنده: mbgames.ir شناسه مطلب: 803

به "فکری: پیروزی حق استقلال بود، توپ به وریا نمی رسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فکری: پیروزی حق استقلال بود، توپ به وریا نمی رسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید