صدراعظم اتریش: کرونا بزرگترین چالش بعد از جنگ جهانی دوم است

به گزارش بازی های فکری، صدراعظم اتریش در سخنانی با تاکید بر اینکه شیوع کرونا بزرگترین چالش این کشور بعد از جنگ جهانی دوم است از شهروندان خود خواست که شرایط را جدی بگیرند.

صدراعظم اتریش: کرونا بزرگترین چالش بعد از جنگ جهانی دوم است

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، سباستین کورتس، صدراعظم اتریش شب گذشته از شهروندان خود درخواست کرد که شرایط را جدی بگیرند.

وی از اقدامات سختگیرانه دولت برای مهار ویروس کرونا دفاع نموده و گفت: ما نباید اوضاع را زیبا جلوه دهیم و روینمودها علیه این بیماری را اغراق آمیز ارزیابی کنیم.

صدراعظم اتریش همچنین تاکید نمود که این بیماری برای بسیاری انسان ها رنج و مرگ را به دنبال می آورد. وی در این راستا به شرایط در ایتالیا اشاره نمود که هر روز صدها نفر در اثر این بیماری جان خود را از دست می دهند.

وی دربارره اوضاع بد ایتالیا این طور شرح داد که افراد باید تلفنی با بستگان در حال مرگ خود خداحافظی نمایند و پزشکان به دلیل کمبود تجهیزات و ظرفیت ها باید در این باره تصمیم بگیرند که چه کسی را می توانند درمان نمایند.

صدر اعظم اتریش همچنین توضیح داد که در صورت عدم وجود فضای کافی در بیمارستان ها برای بیماران کرونایی بیمارستان های جدیدی در ایالات مختلف ایجاد می گردد. وی از اعلام شرایط اضطراری قریب الوقوع در کشورش خبر داده و از شهروندان خواست که سهم خود برای مقابله با این ویروس را انجام دهند تا شیوع ا را متوقف نمایند.

کورتس از شهروندان خواست که تنها در صورت لزوم از خانه بیرون بروند و قوانین بهداشتی را رعایت نمایند. وی ابراز امیدواری کرد که زندگی مالی و اجتماعی بعد از عید پاک دوباره به روال معمول برگردد.

وی همچنین خاطرنشان کرد که اتریش در برابر بزرگترین چالش از زمان جنگ جهانی دوم واقع شده است.

صدر اعظم اتریش خطاب به مردم خاطرنشان کرد که تنها به صورت مشترک مل می توانیم گسترش ویروس کرونا را کاهش دهیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 14 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: mbgames.ir شناسه مطلب: 211

به "صدراعظم اتریش: کرونا بزرگترین چالش بعد از جنگ جهانی دوم است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صدراعظم اتریش: کرونا بزرگترین چالش بعد از جنگ جهانی دوم است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید