شش نفر از نیروهای عملیاتی برق در سیل کرمان جان خود را از دست دادند

به گزارش بازی های فکری، خبرگزاری خبرنگاران- مدیرعامل توانیر گفت: شش نفر از نیرو های عملیاتی و زحمتکش برق در سیل کرمان جان خود را از دست دادند.

شش نفر از نیروهای عملیاتی برق در سیل کرمان جان خود را از دست دادند

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران، محمدحسن متولی زاده گفت: در حالی که تعدادی از اکیپ های عمیاتی برق در کرمان به منظور برقدار کردن نقاط آسیب دیده به منطقه اعزام شده بودند، با تشدید بارندگی در سیلاب گرفتار و شش تن از همکاران زحمتکش برق در حال کار بروی شبکه برق وبا زبان روزه جان خود را از دست دادند.

مدیرعامل توانیر با اشاره به بارندگی شدید در شمال کرمان که باعث وقوع سیلاب درمنطقه راور و گلباف و قطع برق تعدادی روستا در این مناطق شده بود، گفت: در پی این اتفاق، گروه های عملیاتی به منظور برقدار کردن مناطق خاموش شده در همان ساعات اولیه به محل اعزام شدند.

متولی زده ادامه داد: متاسفانه با تشدید مجدد بارندگی، نیرو های عملیاتی اعزام شده در حال کار روی شبکه برق در سیلاب گرفتار شدند که در این میان شش تن از همکاران ما در توزیع برق شمال کرمان جان خود را از دست دادند.

به گفته مدیرعامل توانیر، با همکاری نیرو های هلال احمر، پیکر همکاران ما یافته شده است.

متولی زاده با تسلیت به خانواده های همکاران داغدار کرمان، این حادثه را به همه صنعت برق تسلیت گفت و اضافه نمود: برق صنعتی لحظه ای است و همکاران ما در سراسر کشور همیشه خود را در معرض شدیدترین سختی ها قرار می دهند تا پایداری شبکه برق حفظ گردد.

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران به نقل از صدا و سیما، برپایه این گزارش، در اثر طوفان و سیل، قطعی برق در روستا های حرمک و نسک از توابع شهر گلباف در شهرستان کرمان رخ داده که بارندگی های شدید نقطه ای، جاری شدن سیلاب و ریزش کوه نیز شرایط دشواری را در منطقه رقم زد. ساعات اولیه بامداد امروز، شکستگی حداقل 20 تیر فشار متوسط و پارگی سیم گزارش شده و تعداد مشترک بی برق در منطقه جمعا حدود 300 مشترک روستایی است.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 8 خرداد 1400 بروزرسانی: 8 خرداد 1400 گردآورنده: mbgames.ir شناسه مطلب: 957

به "شش نفر از نیروهای عملیاتی برق در سیل کرمان جان خود را از دست دادند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شش نفر از نیروهای عملیاتی برق در سیل کرمان جان خود را از دست دادند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید