دزد موتورسیکلت 200 میلیونی دستگیر شد

به گزارش بازی های فکری، معاون مبارزه با سرقت وسائط نقلیه پلیس آگاهی پایتخت، از دستگیری یک نفر دزد حرفه ای موتورسیکلت تریل مسابقه ای به ارزش 200 میلیون تومان و سه نفر خریداران اموال مسروقه در این رابطه اطلاع داد.

دزد موتورسیکلت 200 میلیونی دستگیر شد

به گزارش سرهنگ کارآگاه سیدشمس الدین میرزکی بیان داشت: در اوایل آبان ماه امسال مرد جوانی در تماس تلفنی با مرکز فوریت های پلیسی از به سرقت رفتن موتورسیکلت گرانقیمت خود (تریل مسابقه ای کراس) به ارزش دویست میلیون تومان در پارکینگ محل سکونتش اطلاع داد.

معاون مبارزه با سرقت وسائل نقلیه پلیس آگاهی پایتخت با اشاره به اینکه پرونده با موضوع سرقت موتورسیکلت تشکیل و با دستور بازپرس شعبه ششم دادسرای ناحیه 14 تهرانجهت رسیدگی تخصصی به اداره هفتم پلیس آگاهی ارجاع شد، گفت: در گام نخست تحقیقات پلیسی تصویری از دزد جوانی به دست آمد که با آنالیز سوابق مجرمان حرفه ای هویت دزد به نام اشکان ساکن تهرانپارس دارای 18 فقره سابقه سرقت شناسایی شد.

وی با اشاره به اینکه با هماهنگی قضایی دزد در یک عملیات ضربتی دستگیرشد عنوان داشت: دزد در اظهاراتش ضمن قبولی سرقت موتورسیکلت به کارآگاهان گفت: پس از سرقت، موتورسیکلت را در شهرستان کرج به مالخری به نام مسعود 32 ساله فروختم و پول حاصل را صرف اعتیاد و خوشگذرانی کردم.

سرهنگ میرزکی با اشاره به دستگیری فرد مالخر در شهرستان کرج و اینکه وی در اعترافات خود بیان داشته که موتورسیکلت را به دونفر اهل شیراز فروخته است، گفت: کارآگاهان با انجام نیابت قضایی پیروز به شناسایی و دستگیری خریداران موتور سیکلت و کشف موتور سیکلت سرقتی از آن ها شدند.

معاون مبارزه با سرقت وسائط نقلیه پلیس آگاهی گفت: با توجه به دستگیری دزد و 3 نفر خریدار اموال مسروقه و اعتراف صریح آن ها به جرم خود موتورسیکلت مکشوفه با هماهنگی قضایی تحویل مالباخته گشت و متهمان با صدور قرار قانونی جهت انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار کارآگاهان اداره هفتم پلیس آگاهی تهران بزرگ می باشند.

منبع:میزان

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 22 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: mbgames.ir شناسه مطلب: 32

به "دزد موتورسیکلت 200 میلیونی دستگیر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دزد موتورسیکلت 200 میلیونی دستگیر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید