زادمهر: پرسپولیس نمی خواهد متهم به اهدای جام بدون بازی گردد، صداقت، حلقه گمشده فوتبال ما است

به گزارش بازی های فکری، پیشکسوت باشگاه پرسپولیس معتقد است که اصرار پرسپولیسی ها بر ادامه مسابقات درست است، چون آنها نمی خواهند در آینده متهم به اهدای جام بدون بازی شوند.

زادمهر: پرسپولیس نمی خواهد متهم به اهدای جام بدون بازی گردد، صداقت، حلقه گمشده فوتبال ما است

محمدرضا زادمهر پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در گفت وگو با خبرنگار ورزشی بازی های فکری، در مورد شروع مسابقات لیگ برتر و شروع تمرینات تیم ها گفت: مهمترین مسئله در شرایط فعلی اجرای پروتکل های بهداشتی جهانی است و فیفا یک پروتکل بهداشتی را تدوین نموده و همه کشورها ملزم به رعایت آن هستند.

وی اضافه کرد: الان در آلمان با همه استانداردهایی که در این کشور وجود دارد، پروتکل های بهداشتی فیفا رعایت می گردد و مسابقات هم بدون تماشاگر در حال برگزاری است و در سایر کشورها هم به چنین شکل عمل خواهد شد.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس ادامه داد: در کشور ما هم ستاد ملی مبارزه کرونا و وزارت بهداشت هم یک پروتکل بهداشتی را تنظیم کردند و در اختیار فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ قرار دادند و همه باشگاه ها باید این دستورالعمل ها را در دستور کار خود قرار دهند. در این شرایط برگزاری مسابقات هم با رعایت تمام نکات بهداشتی هیچ اشکالی ندارد اما اگر در حین برگزاری مسابقات شرایط بدتر شد باید مسابقات را لغو کنیم.

زادمهر با اشاره به اینکه اصرار باشگاه پرسپولیس به برگزاری مسابقات طبیعی است، توضیح داد: پافشاری پرسپولیسی ها بر ادامه مسابقات درست است، چون آنها نمی خواهند در آینده متهم به اهدای جام بدون بازی شوند. شاگردان گل محمدی در حال حاضر با 10 امتیاز اختلاف در صدر جدول هستند و خود را شایسته ترین تیم برای قهرمانی می دانند.

وی در مورد نامه 4 باشگاه خصوصی به وزیر ورزش مبنی بر لغو مسابقات، اظهار کرد: ببینید وقتی فیفا پروتکل بهداشتی تنظیم می نماید و در کشور خودمان هم وزارت بهداشت دستورالعمل های بهداشتی تدوین نموده است. باشگاه ها می توانند با رعایت این موارد تمرینات شان را انجام دهند و برگزاری مسابقات هم اشکالی ندارد. متاسفانه صداقت حلقه گمشده فوتبال ما است و باید ببینیم نگرانی افراد به خاطر سلامتی جامعه است یا چیز دیگر.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 17 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: mbgames.ir شناسه مطلب: 376

به "زادمهر: پرسپولیس نمی خواهد متهم به اهدای جام بدون بازی گردد، صداقت، حلقه گمشده فوتبال ما است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زادمهر: پرسپولیس نمی خواهد متهم به اهدای جام بدون بازی گردد، صداقت، حلقه گمشده فوتبال ما است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید