خوب شد توکلی به تیم ملی بازگشت، پاداش بانوان سر جای خودش است

به گزارش بازی های فکری، به گزارش خبرنگاران، حسین شمس درباره پرداخت پاداش بازیکنان تیم ملی فوتسال بانوان ایران از سوی یک خیر مشهدی به رادیو تهران گفت: این خیر پاداش را برای دل خودش داده است و آن پاداش 22 میلیون تومانی فدراسیون فوتبال سر جای خودش است. اطلاعی ندارم پاداش خیر چقدر بوده است ولی نباید آنرا به پاداش فدراسیون ارتباط داد.

خوب شد توکلی به تیم ملی بازگشت، پاداش بانوان سر جای خودش است

وی با تمجید از اقدام این خیر تاکید نمود: این نشان می دهد مرد در مملکت زیاد پیدا می گردد. دست خیر درد نکند. امیدوارم انگیزه بچه های دختر را بالا ببرد.

عضو کمیته فنی و توسعه فوتسال درباره بازگشت فرهاد توکلی به تیم ملی با عذرخواهی و اینکه وی یکی از موافقان اخراج وی بوده است، تاکید نمود: من با بودن فرهاد مخالفت نکردم. توکلی بازیکن خوبی است ولی در مشهد در مسابقات چهارجانبه مسئله ای بین نیمکت و فرهاد ایجاد شد. فرهاد صحبتی کرد و کادر فنی او را کنار گذاشت. فرهاد بازیکن استثنایی و بهترین عقب گیر ایران است. خوشبختانه هم کادر فنی گذشت کرد و هم خود او عذرخواهی کرد. خیلی خوب جمع و جور شد و می توانیم از خدمات فرهاد در تیم ملی استفاده کنیم.

شمس در پاسخ به این سئوال که آیا با شما برای بازگشت توکلی صحبت شده بود؟ گفت: خیرصحبتی با من نشد. فقط با فرهاد تماس گرفتم و گفتم مصاحبه ای نکن. از او خواستم فضا را آرام نگه دارد تا ناظم الشریعه (سرمربی تیم ملی) شرایط بازگشتش را فراهم کند. رضا حیدریان هم در این بحث پادرمیانی کرد و فرهاد بازگشت.

وی در مورد تهدیدش به استعفا از کمیته فوتسال در صورت عدم انتخاب به عنوان رئیس سازمان لیگ فوتسال اظهار کرد: من جای آقای انصاریفرد آمدم. انصاریفرد دو پست داشت رئیس سازمان لیگ و رئیس کمیته فنی فوتسال. آقای تاج که از ریاست فدراسیون فوتبال استعفا کرد انتخاب بنده به تاخیر افتاد. قرار است این موضوع در جلسه هیات رئیسه آنالیز گردد. اگر بنده را به عنوان رئیس سازمان لیگ انتخاب نکنند مجبورم کنار بروم و دنبال کار دیگری بروم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 1 مهر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: mbgames.ir شناسه مطلب: 470

به "خوب شد توکلی به تیم ملی بازگشت، پاداش بانوان سر جای خودش است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خوب شد توکلی به تیم ملی بازگشت، پاداش بانوان سر جای خودش است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید