خبرنگاران محدودیت ترافیکی جاده های کردستان لغو شد

به گزارش بازی های فکری، سنندج - خبرنگاران - رییس پلیس راه فرماندهی انتظامی کردستان گفت: براساس دستورالعمل ابلاغی ستاد ملی مقابله با کرونا، محدودیت های ترافیکی مرتبط با طرح فاصله گذاری اجتماعی از امروز دوشنبه اول اردیبهشت در همه جاده های بین شهری و بین استانی این استان لغو شده است.

خبرنگاران محدودیت ترافیکی جاده های کردستان لغو شد

سرهنگ عیسی گوهری روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار بازی های فکری گفت: از امروز هیچگونه ممنوعیتی در سفر وجود ندارد اما همچنان توصیه می کنیم مردم از انجام سفرهای غیرضروری پرهیز نموده و در صورتلزوم سفر به توصیه های بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی توجه نمایند.

وی اضافه نمود: با توجه به لغو محدودیت ها بیشتر جاده های استان کردستان به صورت رفت و برگشت شاهد افزایش تردد خواهد بود بنابراین رانندگان با دقت بیشتری رانندگی نموده و از هرگونه حرکات پرخطر اجتناب نمایند تا حادثه ای رخ ندهد.

سرهنگ گوهری اضافه نمود: رانندگان با رعایت فاصله طولی، سرعت مطمئنه، پرهیز از سبقت غیرمجاز و استفاده از کمربند ایمنی در کاهش حوادث رانندگی و تلفات ناشی از آن سهیم باشند.

وی یادآور شد: ممنوعیت های تردد برای غیرساکنین هر شهر از هشت فروردین ایجاد شده بود که ورودی ها و خروجی های استان در چهار نقطه شامل ورودی از سمت استان های آذربایجان غربی، همدان، زنجان و کرمانشاه کنترل می شد.

رییس پلیس راه استان کردستان با قدردانی از صبوری مردم در اجرای این طرح گفت: مردم و رانندگان نهایت همدلی، همکاری و هم افزایی را با یگان های اجرایی بویژه پلیس راه داشتند.

وی همچنین از همکاری و کوشش تمام نهادها و ارگان ها و همکاران در پلیس راه و مجموعه فرماندهی انتظامی کردستان هم که در اجرای طرح مشارکت داشتند، تشکر کرد.

طول شبکه راه های استان هفت هزار و 834 کیلومتر است که این میزان شامل 6 هزار کیلومتر راه روستایی، 226 کیلومتر بزرگراه، 308 کیلومتر راه اصلی و یک هزار و 300 کیلومتر راه فرعی است.

منبع: ایرنا
انتشار: 28 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: mbgames.ir شناسه مطلب: 309

به "خبرنگاران محدودیت ترافیکی جاده های کردستان لغو شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران محدودیت ترافیکی جاده های کردستان لغو شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید