حمایت 360 میلیاردی بنیاد مستضعفان برای خانه دار شدن خانوارهای دارای 2 فرزند معلول

به گزارش بازی های فکری، رئیس بنیاد مستضعفان از حمایت 360 میلیارد تومانی این بنیاد برای خانه دار شدن 14 هزار خانواده پرمعلول اطلاع داد.

حمایت 360 میلیاردی بنیاد مستضعفان برای خانه دار شدن خانوارهای دارای 2 فرزند معلول

جهت دریافت خدمات پتینه با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

به گزارش بازی های فکری، سید پرویز فتاح در حاشیه جلسه تکمیل احداث 14 هزار واحد مسکونی پرمعلول که با حضور وزیر تعاون، رئیس سازمان بهزیستی و رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در ساختمان بنیاد مستضعفان برگزار گردید با اشاره به نتایج این جلسه اظهار کرد: پیش از این توافق چند جانبه ای به منظور احداث مسکن برای خانواده های پرمعلول منعقد شده بود که بر اساس آن توافق، تا امروز بیش از 8000 واحد مسکونی تکمیل و به خانواده های این عزیزان تحویل داده شده است.

رئیس بنیاد مستضعفان ادامه داد: سهم بنیاد مستضعفان در توافق چند جانبه منعقد شده، حدود 140 میلیارد تومان بود که سهم ما از احداث 14 هزار واحد مسکن خانواده های پرمعلول را تشکیل می داد.

وی اضافه کرد: در حال حاضر از میان حدود 5000 واحد مسکونی باقی مانده در این توافق چند جانبه، 1600 واحد روستایی تکمیل نشده باقی است و 3500 واحد شهری که حدود 50 درصد پیشرفت فیزیکی دارند؛ لذا مقرر شد بنیاد مستضعفان مبلغ 150 میلیارد تومان را به صورت نقدی و بلاعوض و همچنین 70 میلیارد تومان را به صورت وام قرض الحسنه برای تکمیل این واحدها اختصاص دهد.

فتاح با ابراز امیدواری نسبت به تکمیل احداث تمامی 14 هزار واحد مسکونی خانواده های دارای دو معلول و بیشتر گفت: ما امیدواریم با توجه به توافقات انجام شده، تمامی واحدهای باقی مانده نیز تا سرانجام امسال تکمیل و به خانواده های این عزیزان تحویل داده گردد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد مستضعفان، رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی ادامه داد: البته برآورد سازمان بهزیستی آن که ضروری است 4000 واحد مسکونی دیگر برای خانواده های دارای دو معلول و بیشتر احداث گردد که و ما در جلسه امروز با افتخار اعلام کردیم که حاضریم برای خانه دار شدن این عزیزان که مسئولیت بزرگی در قبالشان داریم، نقش قابل توجهی داشته باشیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 20 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: mbgames.ir شناسه مطلب: 293

به "حمایت 360 میلیاردی بنیاد مستضعفان برای خانه دار شدن خانوارهای دارای 2 فرزند معلول" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمایت 360 میلیاردی بنیاد مستضعفان برای خانه دار شدن خانوارهای دارای 2 فرزند معلول"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید