ترافیک در محورهای ورودی تهران سنگین است

به گزارش بازی های فکری، مرکز مدیریت راه های کشور از ترافیک سنگین در سه محور قزوین- کرج، کرج - تهران و شهریار - تهران خبر داده است.

ترافیک در محورهای ورودی تهران سنگین است

ایرنا: براساس تصاویر دریافتی از دوربین های نظارتی، سامانه های ترددشمار و گشت های شعب راهداری سراسر کشور اکنون به استثنای جاده های مسدود و ممنوع، مابقی جاده های مواصلاتی کشور باز و تردد در آن ها به روال عادی در جریان است.

در شبانه روز گذشته، براساس آخرین اطلاعات دریافتی از 2هزار 289 تردد شمار فعال در جاده های برون شهری، نسبت به روز قبل0.4 درصد کاهش تردد را نشان می دهد.

همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین 17.7، اوج تردد بین ساعت 18 تا 19 و کمترین تردد بین ساعت 3 تا 4 صورت پذیرفته که هموطنان با آگاهی از این موضوع می توانند ساعت مناسبتری را برای سفر انتخاب کنند.

آخرین شرایط جاده های شمالی نیز از تردد روان در جاده های چالوس، هراز، فیروزکوه، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت خبر می دهد.

آخرین شرایط ترافیکی سایر جاده ها نیز از ترافیک سنگین در آزادراه قزوین- کرج حدفاصل ساسانی تا پل فردیس حکایت دارد.

ترافیک سنگینی در آزادراه کرج - تهران محدوده های گرمدره و ایران خودرو و همچنین در محور شهریار - تهران محدوده شهرقدس گزارش شده است.

آزادراه تهران - شمال (قطعه یک) ، واقع دراستان تهران ، از تاریخ 20 فروردین تا قبل از تعطیلات عید فطر، از ساعت 19 تا 7 صبح روز بعد، به غیر از روزهای پنجشنبه، جمعه، ایام تعطیلات رسمی و همچنین روزهای قبل و بعد از تعطیلات چند روزه، به دلیل اجرای عملیات تکمیل تجهیزات جانبی، مسدود بوده و تردد از محورهای جایگزین کرج - چالوس، هراز و فیروزکوه انجام می شود.

همچنین محور قزوین - همدان (کیلومتر 110) مسدود بوده و تردد از راستا جایگزین لاین روبرو به صورت دو طرفه انجام می شود.

منبع: توریسم آنلاین
انتشار: 19 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: mbgames.ir شناسه مطلب: 354

به "ترافیک در محورهای ورودی تهران سنگین است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترافیک در محورهای ورودی تهران سنگین است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید