تحویل نخستین جنگنده سوخو-57 به نیروهای هوا فضای روسیه

به گزارش بازی های فکری، نخستین محموله جنگنده نسل پنجم سوخو-57 به یکی از هنگ های هوایی منطقه نظامی جنوبی روسیه تحویل داده شده و نیروهای هوا-فضای این کشور در سال 2021 چهار فروند دیگر از این هواپیما را دریافت خواهند کرد.

تحویل نخستین جنگنده سوخو-57 به نیروهای هوا فضای روسیه

همراه دور زمین باشید و با تور روسیه از کاخ کرملین دیدن کنید و در شهرهای زیبای مسکو و سوچی گشتی بزنید و خاطرات زیبایی برای خود رقم بزنید.

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران به نقل از خبرگزاری تاس، یک مقام مطلع در مجتمع صنایع دفاعی روسیه به این خبرگزاری خاطرنشان کرد که نخستین محموله از جنگنده نسل پنجم سوخو-57 به یکی از هنگ های هوایی نیروهای هوا-فضای این کشور تحویل داده شد.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال تلگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

به گفته این منبع خبری، نیروهای هوا-فضا نخستین محوله از این نوع جنگنده مدرن را دریافت کردند. و هواپیمای سوخو-57 در یکی از هنگ های هوایی منطقه نظامی جنوبی روسیه، انجام وظایف نظامی خود را شروع می کند.

این مقام یادآور شد که در سال 2021 نیروهای هوا-فضای روسیه چهار فروند دیگر از این نوه جنگنده را دریافت خواهند کرد.

در اوایل ماه دسامبر (آذر ماه)، نشریه آمریکایی نشنال اینترست نوشت که جنگنده نسل پنجم سوخو-57 روسیه به پنج دلیل، یک تهدید واقعی برای کشورهای عضو ناتو است. نویسنده این مقاله به طور خاص، آیرودینامیک بودن این جنگنده را یکی از فزونی های راهبردی آن نامیده و یادآور شده بود که طراحی این جنگنده بالاترین سطح قدرت مانور و ویژگی های عالی را برای انجام نبردهای هوایی فراهم می نماید.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 12 بهمن 1399 بروزرسانی: 12 بهمن 1399 گردآورنده: mbgames.ir شناسه مطلب: 732

به "تحویل نخستین جنگنده سوخو-57 به نیروهای هوا فضای روسیه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تحویل نخستین جنگنده سوخو-57 به نیروهای هوا فضای روسیه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید