تحریم افراد توسط آمریکا مقدمه ای برای حذف فیزیکی آن ها است

به گزارش بازی های فکری، به گزارش خبرنگاران به نقل از المعلومه، مازن الزیدی تحلیلگر عراقی در سخنانی به اقدام آمریکا در تحریم شخصیت های حشد شعبی واکنش نشان داد. وی در این خصوص گفت: تحریم افراد و شخصیت ها توسط واشنگتن معنا و مفهوم خاصی دارد.

تحریم افراد توسط آمریکا مقدمه ای برای حذف فیزیکی آن ها است

بر اساس این گزارش، این تحلیلگر عراقی یادآور شد: گنجاندن نام فالح الفیاض، رئیس سازمان حشد شعبی و سپس ابو فدک المحمداوی، نایب رئیس این سازمان در فهرست تحریم های آمریکا، تاکیدی بر این موضوع است که آمریکا همان راه و روشی را ادامه می دهد که یک سال قبل با ترور ابو مهدی المهندس شروع کرد.

این تحلیلگر عراقی همچنین گفت: تاریخ جنایات آمریکا به ما آموخته است که قرار دریافت نام افراد در فهرست تحریم های آمریکا، مقدمه ای برای حذف فیزیکی آنها است. آمریکایی ها اخیراً فالح الفیاض، رئیس سازمان حشد شعبی را تحریم نموده اند.

اقدام آمریکا در تحریم رئیس سازمان حشد شعبی واکنش های مختلفی را در داخل و خارج از عراق به دنبال داشت. بسیاری از احزاب، جریان ها و شخصیت ها در داخل عراق و خارج از آن، این اقدام واشنگتن را محکوم کردند. در همین ارتباط، سازمان حشد شعبی با صدور بیانیه ای ضمن محکومیت اقدام آمریکایی ها، اظهار داشت: ما به فالح الفیاض که دولت ایالات متحده آمریکا او را برای خود دشمن می پندارد، تبریک می گوییم.

پس از این اقدام نیز، ایالات متحده آمریکا به تحریم ابو فدک المحمداوی، جانشین شهید ابو مهدی المهندس در سازمان حشد شعبی مبادرت ورزید؛ اقدامی که نقدها گسترده ای را در عراق به دنبال داشت.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 27 بهمن 1399 بروزرسانی: 27 بهمن 1399 گردآورنده: mbgames.ir شناسه مطلب: 759

به "تحریم افراد توسط آمریکا مقدمه ای برای حذف فیزیکی آن ها است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تحریم افراد توسط آمریکا مقدمه ای برای حذف فیزیکی آن ها است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید