بی اخلاقی در فوتبال بانوان ، مصدومیت عمدی برای دروازه بان تیم ملی

به گزارش بازی های فکری، گلر تیم ملی بانوان روایت عجیبی از مصدومیت خود دارد. زهرا خواجوی می گوید در جریان بازی شنیده شد که بازیکن حریف گفت جوری او را زدم که از جایش بلند نشود!

بی اخلاقی در فوتبال بانوان ، مصدومیت عمدی برای دروازه بان تیم ملی

به گزارش خبرنگاران به نقل از ورزش سه، زهرا خواجوی که پس از خاتمه دور رفت بازی های لیگ برتر فوتبال بانوان پیروز شده بود خود را به عنوان رکورددار بسته نگه داشتن دروازه در تاریخ فوتبال ایران معرفی کند، این روزها درگیر مصدومیت شده است. او که پس از پنج ملاقات پیاپی، در بازی اخیر برابر شهرداری سیرجان دروازه خود را باز شده دید می گوید: به هرحال فوتبال همین است. من در پنج بازی پیاپی گل نخوردم اما در این بازی پیروز نشدم کلین شیت کنم. من هیچ وقت روی چیزی مانند رکورد حساب نمی کنم چرا که ممکن است به راحتی توسط شخص دیگری شکسته گردد. بنابراین تمرکز بیش از حد روی آن باعث می گردد تا از کار اصلی دور شوم. من باید یک دروازه بان مطمئن باشم و خب طبیعی است که یک دروازه بان هر چقدر هم که مطمئن باشد، ممکن است گل بخورد.

وی درباره بازی اخیر تیم ادامه می دهد: در یک جمله باید بگویم آن روز، روز ما نبود. همه ما خیلی سعی کردیم تا بتوانیم تدابیر مربی را در زمین پیاده کنیم اما در نهایت این اتفاق نیفتاد و بازی را باختیم. در روزی که بازی مهمی را می بریم و همگی در شیرینی پیروزی سهیم هستیم در روزهایی مانند امروز هم بعد از شکست همگی خود را سهیم می دانیم و کوشش می کنیم تا با فراموشی آن به بازی بعدی فکر کنیم.

دروازه بان تیم ملی فوتبال بانوان درباره مصدومیت شدید خود در این ملاقات نیز می گوید: متاسفانه در بازی هفته قبل در خوزستان آنقدر روی من خطا کردند و مخصوصا در موقعیت های تک به تک با استوک من را زدند که پس از بازی نمی توانستم به درستی راه بروم و اگر بگویم از درد دائما اشک می ریختم اغراق نکرده ام. خیلی خیلی متاسفم که برخی ها فقط برای عقده گشایی پا به زمین فوتبال می گذارند و حاضرم قسم بخورم یکی از بازیکنان معتمد به من گفت که در جریان بازی از یکی از بازیکنان خوزستان شنید که می گفت جوری خواجوی را زدم که از زمین بلند نگردد!

وی در این باره ادامه می دهد: این بازیکنان با چه وجدانی می خواهند زندگی نمایند؟ مگر تا چه زمانی می توانند بازی نمایند؟ بعد از آن با این حجم از بی اخلاقی و بی معرفتی و بی وجدانی چه می نمایند؟ به هرحال خطاهای سنگینی که روی من شده بود باعث شد تا دکتر اجازه حضور در این بازی را به من ندهد اما شرایط سختی بود و باید به بازی می رسیدم و هرطور که شده خودم را به بازی سیرجان رساندم که بازی مهمی هم بود اما در نهایت نتوانستیم به فزونی برسیم.

خواجوی درباره شرایط فعلی خود می گوید: هرطور که بود بازی را به خاتمه رساندم تشخیص اولیه پزشک، کشیدگی رباط بود اما روز گذشته ام آر آی دادم و عصر امروز هم آن را به دکتر می رسانم تا درباره میزان مصدومیتم نظر نهایی داده گردد. فعلا درد دارم و در انتظار آماده شدن عکسبرداری هستم.

گلر تیم وچان کردستان درباره رسیدن به عنوان قهرمانی نیز گفت: اگر بخواهیم واقع بین باشیم باید بگوییم که روی کاغذ قهرمانی برای ما تمام شده است و نمی توانیم به آن برسیم اما یک چیزی را باید در نظر باشیم و آن هم اینکه فوتبال خیلی غیرقابل پیش بینی است و ممکن است اتفاقاتی در آن بیفتد که با هیچ منطقی سازگار نیست. ما هم به این امید با قدرت کارمان را به پیش می بریم.

وی حرف هایش را اینگونه خاتمه داد: هر ملاقاتی که با شکست به خاتمه می رسد قطعا با اشتباهاتی همراه است و من هم از آن دسته از بازیکنان نیستم که بگویم بدون اشتباه بازی را باختیم. ما می دانیم که یک تیم هستیم و هر اتفاقی هم که بیفتد همگی در آن شریک هستیم.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 11 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: mbgames.ir شناسه مطلب: 160

به "بی اخلاقی در فوتبال بانوان ، مصدومیت عمدی برای دروازه بان تیم ملی" امتیاز دهید

1 کاربر به "بی اخلاقی در فوتبال بانوان ، مصدومیت عمدی برای دروازه بان تیم ملی" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بی اخلاقی در فوتبال بانوان ، مصدومیت عمدی برای دروازه بان تیم ملی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید