بیانیه تلخ ملوان: پایتخت فوتبال شمال کشور در ورطه نابودی

به گزارش بازی های فکری، باشگاه ملوان بندر انزلی بیانیه ای را در مورد اتفاقات اخیر فوتبال گیلان منتشر کرد.

بیانیه تلخ ملوان: پایتخت فوتبال شمال کشور در ورطه نابودی

به گزارش خبرنگاران ، باشگاه ملوان بندرانزلی بیانی های را در خصوص شرایط و شرایط این روزهای تیم های استان گیلان منتشر کرد.

در بیانیه روابط عمومی باشگاه ملوان بندرانزلی آمده است:

این روزها اخبار خوشی از فوتبال گیلان به گوش نمی رسد. سرزمینی که روزی پایتخت فوتبال شمال کشور بود امروز به ورطه نابودی کشانده شده و هر روز شاهد باطل شدن شناسنامه تیمهای قدیمی و جدید خود است.

آنچه که امروز بر بعضی تیمهای فوتبال گیلان می گذرد (که البته خوشایند هیچ کسی بالاخص باشگاه عظیم ملوان نیست) حاصل سو مدیریت و انفعال شدید مدیران ورزشی این استان و نگاه غیر مسیٔولانه مدیرانی است که هنوز پی به صندلی ورزش به عنوان یک پدیده مالی، اجتماعی و مورد توجه آحاد ملت نبرده اند.

تعدد و توالی اتفاقات بد و فرایند نزولی فوتبال گیلان نشان از رهاشدگی و بی سامان بودن آن داشته و نگاهی به باشگاههای تمام قد بدهکار نیز خبر از ورشکستگی کامل آن در آینده می دهد. هنوز مدت زیادی از آنچه فصل قبل بر سر باشگاه ملوان آمد نگذشته است و اگر عاشقانی که این تیم به همت آنان زنده نگاه داشته شد کمر همت نمی بستند شاید امروز شرایطی به مثابه دیگر تیمهای گیلان که سرنوشتی در هاله ابهام دارند را تجربه می کردیم. با این تفاوت که همین پیگیری ها و جلسات اضطراری مسیٔولین استانی هم از باشگاه ملوان به عنوان پرافتخارترین باشگاه شمال کشور دریغ شد!

این نزول و سقوط فوتبال گیلان به نفع ورزش این استان نیست و باشگاه ملوان وظیفه خود می داند ضمن هشدار در خصوص آینده این ورزش و ابراز نگرانی از شرایط تیمهای فوتبال آن که موجبات دل نگرانی طرفداران آنها را فراهم آورده است، حمایت کامل خود را از تمامی تیمهای استان گیلان به خصوص سپیدرود رشت و داماش گیلانیان که احوال خوبی ندارند را اعلام نماید و از متولیان استان تقاضای توجه و برنامه ریزی ویژه به این مقوله داشته تا شرایط بحرانی فوتبال استان پراستعداد شمال کشور بیش از این بحرانی تر نشود.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 12 آذر 1399 بروزرسانی: 12 آذر 1399 گردآورنده: mbgames.ir شناسه مطلب: 617

به "بیانیه تلخ ملوان: پایتخت فوتبال شمال کشور در ورطه نابودی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیانیه تلخ ملوان: پایتخت فوتبال شمال کشور در ورطه نابودی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید