به استقلال بی مورد حمله می نمایند

به گزارش بازی های فکری، طی روزهای اخیر نقدها زیادی در مورد همراهان استقلال در سفر این تیم به عربستان مطرح شده است که این باشگاه با انتشار بیانیه تندی نسبت به این ماجرا واکنش نشان داده است.

به استقلال بی مورد حمله می نمایند

در بیانیه باشگاه استقلال آمده است:

درحالی که چشم میلیون ها طرفدار استقلال به عملکرد این تیم در عربستان دوخته شده، از جهت های گوناگون حملاتی علیه باشگاه استقلال و کاروان این تیم صورت می گیرد. در آخرین اقدام، حاشیه سازانی که منافع خود را در استقلال بر باد رفته می بینند، امروز در ادامه سناریو سلسله وارشان به کاروان باشگاه استقلال در عربستان پرداختند و دست به سیاه نمایی زدند که جهت تنویر افکار عمومی ذکر نکاتی ضروری به نظر می رسد.

1) کاروان باشگاه استقلال در عربستان تنها 57 نفر است. این عدد را با کاروان سایر تیم هایی که در گذشته به این کشور سفر نموده اند، مقایسه کنید تا متوجه شوید که تعداد اعزامی های باشگاه استقلال تا چه حد پایین است.

2) بعضی حاشیه سازان که به طور علنی دشمن استقلال هستند، این روزها چون موردی برای حاشیه سازی پیدا ننموده اند، به حضور مدیرعامل استقلال در جده انتقاد نموده اند. باید از این آقایان پرسید که اولا، آیا حضور مدیرعامل استقلال در کاروان این تیم امری بی سابقه و کم سابقه بوده؟ دوم اینکه آیا این آقایان می دانند اولین حضور بعد از سال ها ممنوعیت تردد به سعودی، می توانسته چه مخاطراتی داشته باشد؟ به عبارت دیگر خیلی واضح است که مدیرعامل باشگاه باید در این سفر حضور پیدا می کرد تا در صورت هرگونه کارشکنی، مشکل سازی و حاشیه سازی میزبان، موضوع را از نزدیک حل و پیگیری می نمود.

3) برای این حاشیه سازان یادآوری می کنیم که به خاطر بیاورند در سال های نه چندان دور، کاروان استقلال در سفر به عربستان را نود و اندی نفر تشکیل می دادند. آن هم 90 و چند نفری که فرزند فلان نماینده و آشپز و رفیق فلان مسئول هم داخلشان بود اما امروز در کاروان استقلال حتی یک نفر غیر مسئول و خارج از مجموعه تیم استقلال نیست.

4) باشگاه استقلال از این پس نسبت به حاشیه سازان صبوری نشان نخواهد داد و به وسیله مجاری قانونی پیگیر حقوق حقه خود خواهد بود چراکه بعضی رسانه ها همت نموده اند تا با انواع حاشیه سازی مانع از موفقیت استقلال در آسیا شوند و مطمئنا باشگاه استقلال دست این حاشیه سازان را رو خواهد نمود.

منبع: فرارو
انتشار: 16 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 16 اردیبهشت 1400 گردآورنده: mbgames.ir شناسه مطلب: 916

به "به استقلال بی مورد حمله می نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "به استقلال بی مورد حمله می نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید