اهدای گلدان به مدافعان سلامت بیمارستان های قلب طهران

به گزارش بازی های فکری، خبرگزاری خبرنگاران- شهردار قلب طهران گفت: به منظور تقدیر از کادر درمان محدوده منطقه 12 تهران، اهدای گلدان به مدافعان سلامت بیمارستان های این محدوده صورت گرفت.

اهدای گلدان به مدافعان سلامت بیمارستان های قلب طهران

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران، علی محمد سعادتی شهردار منطقه ضمن اعلام این خبر گفت: معاونت خدمات شهری و محیط زیست منطقه برای عمل به تدابیر ابلاغی و به پاس زحمات کادر درمان در مبارزه با بیماری کووید 19 و تلاش برای نجات جان شهروندان از این بیماری، نسبت به توزیع و اهدای گلدان در سطح بیمارستان های منطقه اقدام کرد.

وی با اشاره به این مطلب که آنچه در این روزها توسط مدافعان سلامت برای شهروندان انجام می گیرد، فراتر از عمل به وظیفه شغلی است، بیان نمود: از جان گذشتگی و فداکاری ای که این عزیزان در این روزها به نمایش می گذارند، آنان را شایسته کسب والاترین جایگاه انسانیت و بلندمرتبه ترین مقام بشری ساخته که در این مرتبه دیگر در توان هیچ انسانی نیست که پاداش درخوری برای آنان در نظر گیرد و مسلماً آنها پاداش اصلی خود را از خداوند تبارک و تعالی دریافت خواهند کرد.

سعادتی ضمن تأکید بر سفارش بزرگان دین به امر قدردانی، همچنین آموزه های فرهنگ ایرانی-اسلامی در این زمینه اضافه کرد: با این همه بر همه ما واجب است در هر جایگاه و رتبه ای که هستیم در حد توان و بضاعت خود، مراتب قدردانی و سپاس خود را نثار آنان کنیم تا دست کم تا اندازه ای در رفع خستگی آنان کوشیده باشیم.

وی ادامه داد: به همین منظور طی این اقدام که به همت اداره فضای سبز صورت گرفت، توزیع گلدان بین کادر درمان بیمارستان های سینا، امیراعلم، بانک ملی و شرکت نفت در دستور کار قرار گرفت که این اقدام با استقبال این عزیزان روبه رو شد.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 14 دی 1399 بروزرسانی: 14 دی 1399 گردآورنده: mbgames.ir شناسه مطلب: 684

به "اهدای گلدان به مدافعان سلامت بیمارستان های قلب طهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اهدای گلدان به مدافعان سلامت بیمارستان های قلب طهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید