استقلال به مدیری قاطع، با انگیزه و مسلط به امور مالی احتیاج دارد

به گزارش بازی های فکری، صادق ورمزیار در مصاحبه با خبرنگاران ابتدا در مورد سالگرد درگذشت زنده یاد منصور پورحیدری گفت: پورحیدری یک تنه شناسنامه استقلال بود و لقب پدر واقعاً شایسته و برازنده او بود. سال به سال خلا او بیشتر به چشم می آید. بعد از مرگ معین شد او چه نعمتی برای استقلال بود. من خودم فوتبالم را مدیون این عظیم مرد هستم. وقتی فقط 14 سال داشتم منصور خان مرا برای جوانان استقلال انتخاب کرد و در سال 62 نیز ایشان مرا با سن کمی که داشتم به عظیمسالان آورد و در سال 63 هم اولین مربی بود که مرا در عظیمسالان استقلال بازی داد.

استقلال به مدیری قاطع، با انگیزه و مسلط به امور مالی احتیاج دارد

با ما همراه باشید و درباره ساعت اینترنتی بیشتر بدانید.

وی اضافه نمود: به مناسبت چهارمین سالگرد درگذشت این اسطوره، یک بار دیگر به خانواده عظیم استقلال و به ویژه به خانواده محترم پورحیدری این فقدان را تسلیت می گویم.

کاپیتان پیشین آبی پوشان در مورد ملاقات این تیم با مس رفسنجان در هفته اول گفت: هنوز نمی دانم پنجره های نقل و انتقالاتی باز می گردد یا خیر و اینکه آیا تیم ما می تواند از نفرات جدیدش استفاده کند یا نه. اگر امکان استفاده از نفرات جدید باشد که یک حالت است و اگر نباشد متاسفانه کار قدری سخت می گردد. به خصوص که مس رفسنجان یک تیم کاملاً ناشناخته است و هیچ آنالیزی از آن وجود ندارد.

ورمزیار در ادامه بیان داشت: در فعل و انفعالات نقل و انتقالاتی آبی پوشان دو بازیکن خیلی مهم را از دست دادند. اشاره مستقیم من به چشمی و کریمی است. از مسائل فنی این دو بازیکن که بگذریم، آنها در خط دفاعی و خط میانی لیدر بودند و پر کردن جای خالی آنها اصلاً راحت نیست. باید عملکرد نفرات جدید را مشاهده کنیم تا تعیین گردد آنها قابلیت پر کردن جای خالی این بچه ها را دارند یا خیر.

پیشکسوت آبی پوشان سپس با اشاره به عدم ثبات مدیریت در استقلال گفت: هر موسسه، ارگان، اداره، نهاد، باشگاه و یا هر جای دیگری موفقیتش بستگی به ثبات مدیریتی اش دارد. اتفاقی که متاسفانه در استقلال شاهد آن نیستیم و در سالهای اخیر عمر مدیریت در این باشگاه کوتاه شده و عملاً ثبات مدیریتی از بین رفته است.

ورمزیار بیان داشت: استقلال به مدیرانی احتیاج دارد که احتیاجهای مالی این باشگاه را رفع نماید. از نظر من این باشگاه به مدیری انرژیک، پر توان از نظر جسمی و با انگیزه و توان روحی بالا احتیاج دارد. فردی که شم مالی بالایی داشته باشد و ارتباطات خیلی خوب سیاسی و مالی داشته باشد. چنین فردی به خصوص اگر عاشق استقلال باشد بهترین گزینه برای مدیرعاملی است و اگر هیات مدیره یا وزارت ورزش چنین گزینه ای سراغ دارد نباید برای انتخاب او تعلل کند.

مدافع پیشین آبی پوشان تاکید نمود: وزارت ورزش باید دقت را در کنار سرعت برای انتخاب مدیرعامل استقلال لحاظ کند تا تکلیف مدیریت این باشگاه هرچه سریع تر تعیین گردد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 16 آذر 1399 بروزرسانی: 16 آذر 1399 گردآورنده: mbgames.ir شناسه مطلب: 624

به "استقلال به مدیری قاطع، با انگیزه و مسلط به امور مالی احتیاج دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استقلال به مدیری قاطع، با انگیزه و مسلط به امور مالی احتیاج دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید