اتریش: کرونا تا زمان فراوری واکسن همچنان همراه ما خواهد بود

به گزارش بازی های فکری، صدر اعظم اتریش با تأکید بر اینکه احتمال جهت رو به عقب در جهت کاهش محدودیت ها هم می تواند وجود داشته باشد، گفت که تا زمان فراوری واکسن کرونا این بیماری همراه ما خواهد بود.

اتریش: کرونا تا زمان فراوری واکسن همچنان همراه ما خواهد بود

به گزارش گروه بین الملل بازی های فکری به نقل از روزنامه کرونن سایتونگ، سباستین کورتس، صدر اعظم اتریش حدود سه ماه بعد از شیوع بحران کرونا در این کشور روز یکشنبه در یک نتیجه گیری کلی درباره اوضاع ازاتخاذ تصمیمات عظیم در عظیمترین بحران مالی سال های اخیر در دوران کرونا سخن گفت.

وی تاکید نمود: کشورهایی که از نظر مالی این بحران را خوب پشت سر گذاشته اند کشورهایی هستند که زودهنگام و سخت واکنش نشان داده اند.

وی سخت ترین تصمیم در این دوران را اعمال محدودیت ها دانست و و به خطاهای خود در دوران اوج بحران اعتراف نموده و گفت: برای من عظیمترین محدودیت این بود که دیگر نمی توانستم با والدین و دوستانم ملاقات کنم. آن یک دوران سخت بود.

کورتس با اشاره به اینکه در 6 هفته گذشته این موفقیت حاصل شده است که به صورت گام به گام محدودیت ها لغو شده و شمار مبتلایان همچنان پایین بماند گفت: این راه باید در پیش گرفته گردد.

وی در عین حال گفت: تا زمانی که واکسنی برای این بیماری وجود ندارد کرونا همچنان همراه ما خواهد بود.

وی همچنین گفت: صادقانه باید بگویم که در این راستا نه تنها گام های رو به جلو بلکه احتمالاً گام های رو به عقبی هم می تواند وجود داشته باشد.

صدر اعظم اتریش همچنین اعتراف کرد که در دوران بحران کرونا خطاهای هم صورت گرفته و اگر روزانه صدها تصمیم گرفته می شد خطاهایی هم انجام می شد و همه تصمیمات همیشه صد در صد دقیق و صحیح نبود.

وی در مجموع از مدیریت خوب بحران سخن گفته و سخت ترین تصمیمات را تصویب و اعمال محدودیت ها ارزیابی کرد.

اعظم اتریش همچنین درباره قدرت مالی و بودجه کشورش در سال 2020 ابراز بدبینی نموده و با این حال گفت که افزایش مالیات ها در سال آینده قابل تصور نیست.

اتریش اخیراً در پی کاهش مبتلایان به کرونا در این کشور فرایند کاهش محدودیت های ضد کرونایی را در دستور کار قرار داده و هشدارهای سفر برای کشورهای اروپایی را در آستانه تعطیلات تابستان لغو می نماید.

بر اساس آمارهای رسمی تا کنون 16731 نفر در اتریش به کرونا مبتلا شده و 668 نفر هم در اثر ابتلا به این بیماری جان خود را از دست داده اند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 12 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: mbgames.ir شناسه مطلب: 365

به "اتریش: کرونا تا زمان فراوری واکسن همچنان همراه ما خواهد بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اتریش: کرونا تا زمان فراوری واکسن همچنان همراه ما خواهد بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید