آذرنیا: اشتباه فردی اجازه نداد از پرسپولیس امتیاز بگیریم، در صورت نتیجه نگرفتن ممکن است هر اتفاقی بیفتد

به گزارش بازی های فکری، سرپرست باشگاه ماشین سازی تبریز گفت: اگر در 6 بازی باقی مانده تا سرانجام لیگ نتیجه مناسب نگیریم ممکن است هر اتفاقی برای تیم بیفتد.

آذرنیا: اشتباه فردی اجازه نداد از پرسپولیس امتیاز بگیریم، در صورت نتیجه نگرفتن ممکن است هر اتفاقی بیفتد

حسن آذرنیا سرپرست باشگاه ماشین سازی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران در مورد بازی با پرسپولیس گفت: بازی خوبی انجام دادیم و تا دقیقه 85 بازی را خوب مدیریت کردیم و اگر اشتباه فردی نبود می توانستیم از پرسپولیس امتیاز بگیریم. ما مقابل صدرنشین لیگ بازی داشتیم، تیمی که خیلی وقت است نباخته و همه حریفانش را شکست داده است. اگر کمی خوش شانس بودیم می توانستیم بازنده نباشیم؛ البته ایراداتی داشتیم که باید برطرف کنیم.

سرپرست باشگاه ماشین سازی اضافه نمود: بعد از آغاز دوباره لیگ 3 بازی سخت انجام دادیم. در اهواز با گرمای شدید و شرایط سختی که وجود داشت با وجود بازی خوب نتیجه را واگذار کردیم. مقابل نفت مسجدسلیمان هم رضا مهاجری تازه روی نیمکت تیم نشسته بود و چند بازیکن مان را در اختیار نداشتیم. سومین بازی مان هم که مقابل پرسپولیس صدرنیشین لیگ بود و متاسفانه بازنده شدیم.

آذرنیا با بیان اینکه مهاجری مربی کاربلدی است توضیح داد: مهاجری با تعدادی از بازیکنان ما از قبل آشنایی دارد ولی بعضی از بازیکنان ما را به خوبی نمی شناسد و به همین دلیل احتیاج به زمان دارد تا ما را به هدفمان برساند. از او خواستیم تا نتایج تیم را تا سرانجام فصل مدیریت کند و برای ادامه کار او در فصل بعد هم مسئله ای نداریم.

وی در مورد این موضوع که ماشین سازی با 3 باخت متوالی شرایط خوبی در جدول ندارد، اعلام نمود: همانطور که گفتم در آغاز دوباره لیگ 3 بازی سخت داشتیم، 6 بازی سخت دیگر هم داریم که 4 بازی با تیم های پایین جدولی است. این مسابقات، بازی های 10 امتیازی است و اگر مقابل آنها نتیجه نگیریم ممکن است هر اتفاقی برای ماشین سازی بیفتد. فوتبال قابل پیش بینی نیست، حتی برای پرسپولیس در صدرجدول با 10- 12 امتیاز اختلاف هم در این 6 بازی باقی مانده بازی ها ممکن است هر اتفاقی بیفتد. بازی بعدی ما با ذوب آهن است و امیدواریم آغاز نتیجه گیری ما این بازی باشد.

سرپرست باشگاه ماشین سازی در مورد پرونده های بازیکنان خارجی این تیم گفت: با فرناندو دخسوس و عیسی کامرا توافق و پولشان را پرداخت کردیم. نماینده مالک باشگاه هم در حال مذاکره با لوسیانو پریرا هست تا با او به توافق برسیم. در مورد پرونده کویتونگو هم که قراردادش را یک طرفه فسخ کرد شکایت و تمام مستندات مان را به دادگاه CAS ارسال کردیم و منتظر اعلام رای هستیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 19 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: mbgames.ir شناسه مطلب: 443

به "آذرنیا: اشتباه فردی اجازه نداد از پرسپولیس امتیاز بگیریم، در صورت نتیجه نگرفتن ممکن است هر اتفاقی بیفتد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آذرنیا: اشتباه فردی اجازه نداد از پرسپولیس امتیاز بگیریم، در صورت نتیجه نگرفتن ممکن است هر اتفاقی بیفتد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید